ul. Szkolna 36
26-015 Pierzchnica
41 353 85 05
domseniora@wp.pl
placówka działa całodobowo
we wszystkie dni tygodnia

Wiosna Wiosna Ach to Ty

W ciepłe, słoneczne dni nasza wspólnota aktywnie poszukuje sposobów na spędzenie czasu na zewnątrz, czerpiąc pełnymi garściami z uroków pogody i natury. To była idealna okazja, aby z naszymi mieszkańcami wybrać się na zorganizowany przez nas spotkanie, mający na celu nie tylko relaks, ale i integrację grupy w otoczeniu naturalnym.

Nasze wyjście na świeżym powietrzu było pełne atrakcji. Głównym celem było korzystanie z promieni słonecznych, które nie tylko poprawiały nasze samopoczucie, ale także były doskonałym źródłem witaminy D, kluczowej dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Poza błogim opalaniem się, mieliśmy okazję do aktywnego spędzenia czasu poprzez wspólne śpiewanie piosenek. Te chwile pełne muzyki i radości nie tylko zbliżały nas do siebie, ale także pozwalały na chwilę zapomnienia o codziennych troskach.

Śmiech towarzyszył nam na każdym kroku, tworząc atmosferę pełną pozytywnej energii i wzajemnej życzliwości. Wszyscy czuliśmy się jak jedna, wielka rodzina, dzieląc się wzajemnie swoim towarzystwem i dobrym humorem.

Nie mogło zabraknąć także czegoś słodkiego, aby dopełnić nasze wspólne wyjście. Pyszne lody, które razem jedliśmy, nie tylko były idealnym sposobem na ochłodzenie się w gorące dni, ale także stanowiły punkt kulminacyjny naszego wspólnego czasu na zewnątrz. Smak tych lodów na długo pozostanie w naszej pamięci jako symbol niezapomnianych chwil spędzonych razem.

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.
Dom Seniora w Pierzchnicy

ul. Szkolna 36,
26-015 Pierzchnica
tel. 41 353 85 05
41 353 85 01
woj. świętokrzyskie