ul. Szkolna 36
26-015 Pierzchnica
41 353 85 05
domseniora@wp.pl
placówka działa całodobowo
we wszystkie dni tygodnia

Świętujemy Europejski Dzień Seniora: Uroczystości i Wspólne Celebracje w Domu Seniora

Dziś, 20 października, świętujemy Europejski Dzień Seniora! To szczególna okazja, aby oddać hołd naszym starszym członkom społeczeństwa i celebrować ich bogate doświadczenie oraz niezwykły wkład w nasze życie. W naszym Domu Seniora dzień ten jest wyjątkowym momentem pełnym uroczystości, radości i wdzięczności.

Uroczystość rozpoczęliśmy od serdecznego powitania naszych Podopiecznych, podkreślając ich wyjątkowe znaczenie dla naszej społeczności. To czas, kiedy możemy podziękować naszym Seniorom za ich cenny wkład, za troskę, mądrość i inspirację, którą przynoszą nam każdego dnia.

Europejski Dzień Seniora to także doskonała okazja do refleksji nad rolą i znaczeniem osób starszych w społeczeństwie. To moment, abyśmy docenili bogactwo doświadczenia i mądrość, jaką nasi Seniorzy przynoszą nam każdego dnia, oraz zrozumieli potrzebę troski i szacunku dla nich.

Dziękujemy naszym Podopiecznym za ich obecność, za to, że są częścią naszej wspólnoty, za każdy uśmiech i wspólną chwilę spędzoną razem. Życzymy im zdrowia, szczęścia oraz dalszych pięknych chwil w naszym towarzystwie. Niech każdy dzień będzie dla nas wszystkich okazją do wzajemnej troski, zrozumienia i miłości.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.
Dom Seniora w Pierzchnicy

ul. Szkolna 36,
26-015 Pierzchnica
tel. 41 353 85 05
41 353 85 01
woj. świętokrzyskie