ul. Szkolna 36
26-015 Pierzchnica
41 353 85 05
domseniora@wp.pl
placówka działa całodobowo
we wszystkie dni tygodnia

Poniedziałkowe popołudnie w rytmie melodii

Poniedziałki mogą być trudne, ale w naszym Domu Opieki Rodzinnej zawsze staramy się rozpocząć tydzień od czegoś, co poprawi naszym mieszkańcom humor. Tym razem, przy popołudniowej kawce, postanowiliśmy dodać trochę muzyki do naszego dnia. I nie była to byle jaka muzyka, ale te najpiękniejsze, polskie melodie, które przywołują wspomnienia i wywołują uśmiech na każdej twarzy.

Nasze muzyczne popołudnie rozpoczęło się od nostalgicznej „Stokrotki”, która jak zawsze przynosiła radość i wspomnienia lat młodości. Następnie nasza grupa entuzjastycznie zaśpiewała „Kalinę”, co nie tylko dodało energii, ale również sprawiło, że chwilowo zapomnieliśmy o szarej aurze za oknem. Ostatnią piosenką, która rozbrzmiewała echem po korytarzach, była „Ach Kieleckie”. Chyba każdy w budynku poczuł się, jakby przeniósł się na chwilę do malowniczych krajobrazów Kielc.

Było głośno, wesoło, a nasze popołudniowe śpiewanie z pewnością było słyszane w całym budynku. Śpiew to nie tylko doskonały sposób na poprawę nastroju, ale także cudowna okazja do spędzenia czasu razem, co w naszym Domu Opieki jest szczególnie ważne.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.
Dom Seniora w Pierzchnicy

ul. Szkolna 36,
26-015 Pierzchnica
tel. 41 353 85 05
41 353 85 01
woj. świętokrzyskie