ul. Szkolna 36
26-015 Pierzchnica
41 353 85 05
domseniora@wp.pl
placówka działa całodobowo
we wszystkie dni tygodnia

Dbamy o serce w pracowni terapii zajęciowej „Motylek”

W ramach obchodów Tygodnia Serca, w naszej pracowni terapii zajęciowej „Motylek” zorganizowaliśmy szereg wydarzeń, mających na celu edukację i promowanie zdrowych nawyków sercowych. Nasze zajęcia rozpoczęły się od pogadanki, w której nasi mieszkańcy mieli okazję dowiedzieć się więcej o zdrowych i szkodliwych nawykach wpływających na kondycję serca. Dyskusja skupiała się na znaczeniu odpowiedniej diety, regularnej aktywności fizycznej oraz unikaniu stresu dla zachowania dobrego zdrowia sercowego.

Po pogłębionej rozmowie, podczas kolejnych zajęć, nasi Podopieczni wcielili zdobytą wiedzę w praktykę, tworząc makiety informacyjne. Te kreatywne prace miały za zadanie nie tylko utrwalić nowe informacje, ale również posłużyć jako edukacyjne narzędzia dla innych mieszkańców oraz odwiedzających naszą placówkę.

Poniżej prezentujemy fotorelację z tych wyjątkowych dni, które spędziliśmy na naukach o zdrowiu serca. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i entuzjazm, a także naszym terapeutom za przygotowanie i prowadzenie zajęć.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.
Dom Seniora w Pierzchnicy

ul. Szkolna 36,
26-015 Pierzchnica
tel. 41 353 85 05
41 353 85 01
woj. świętokrzyskie